Úvod » ALDE topení - díly » Topení ALDE Compact 3010


        

Topení ALDE Compact 3010

akce

 

Číslo produktu: 30104555
cena bez DPH : 41 231,40 Kč
cena s DPH (21 %):
49 890,00 Kč

Topení ALDE 3010 Compact

Několik výrobců karavanů a obytných vozidel montuje systém vytápění a ohřevu vody Alde Compact do svých špičkových modelů. Tento kotel je založen na stejném principu jako moderní dům. Topný okruh má konvektory a radiátory, které jsou umístěny kolem vnějších stěn pod palandami a skříněmi s ventilačními panely ve výšce podlahy a opěradla, které umožňují nasávání a ohřívání studeného vzduchu na úrovni podlahy tak, aby stoupal do výšky stropu.

Možnosti napájení

V katavanech je napájeno buď ze sítě (230 V) nebo plynu (LPG) s volitelným tepelným výměníkem motoru pro obytné automobily. K dispozici jsou dvě různé verze kotle Alde 3010, jediný rozdíl je v tom, že se liší svým elektrickým výkonem; 2kW  nebo 3kW model. Ovládací panel má mnoho funkcí; můžete ovládat všechny funkce kotle, včetně volby využití elektrické energie o výkonu 1 kW, 2 kW nebo 3 kW (podle instalovaného modelu) nebo LPG, nebo obojí, plus několik dalších programů určených speciálně pro použití v karavanech. 

Příslušenství topení Alde:

oběhové čerpadlo, display model 3010, kabel display 3m, komínový set Alde, rohové kolínka pro teplou a studenou vodu, vypouštěcí ventil vody. 

Zboží skladem.

NTE0ZW