Úvod »Televize - kamery - držáky »Autorádia » Autorádio ZENEC Z-E 3726


        

Autorádio ZENEC Z-E 3726

2 DIN

akce

 

Číslo produktu: 041
cena bez DPH : 24 785,12 Kč
cena s DPH (21 %):
29 990,00 Kč

Přístroj ZENEC Z-E3726 je nástupcem modelu ZENEC Z-E3715.

Z-E3726 je inovativní, rozšířený navigační systém, vyvinutý speciálně pro obytné vozy FIAT Ducato, Citroën Jumper a Peugeot Boxer.

Z-E3726 dokonale splyne s originálním vzhledem vašeho vozidla a lze ho pohodlně ovládat z dotykového displeje 7“/17.8 cm s vysokým rozlišením. S naviceiverem Z-E3726 si v autě vychutnáte bohaté možnosti zábavy na cestách. S novým systémem multituneru získáte křišťálově čistý příjem rádia, a to včetně DAB+ (III. pásmo). S vestavěnou CD/DVD mechanikou a USB portem (s 0,8metrovým prodlužovacím kabelem) na zadní straně zařízení v autě přehrajete nejnovější formáty zvuku i videa. Optimální kvalitu zvuku zajistí zesilovač 4 x 50 W se sadou DSP (ekvalizace, časová synchronizace a předvolby vozidel). S výkonným modulem Bluetooth od Parrotu, nyní navíc s podporou databází, získáte snadný přístup k funkcím telefonu a streamování hudby. Do cíle vás vždy spolehlivě a bezpečně dovede balíček obsahující mapy 44 evropských zemí, databáze bodů zájmu CampingSchaf a prémiová databáze více než 6 milionů POI.

Zvolíte-li profil vozidla a zadáte-li údaje o voze, bude plánování trasy ještě efektivnější. Optimální vestavba do vozů FIAT Ducato Tento systém E>GO byl vyvinut speciálně pro modely FIAT Ducato, Citroën Jumper a Peugeot Boxer a díky své specifické konstrukci a podsvícení tlačítek v jantarové barvě dokonale zapadne do jejich interiérů.

Se samostatně dodávaným rozhraním stalk lze ZENEC Z-E3726 snadno připojit k multifunkčnímu volantu, který už je v autě namontován. Zařízení podporuje telefonní i audio funkce. Předkonfigurované profily obytných vozů.

K usnadnění navigace velkých, těžkých vozidel umožňuje systém E>GO vybírat z několika různých profilů aut, a zařízení tak bude vždy perfektně nastaveno přímo na váš vůz. Po zadání údajů o vozidle - výšky, šířky, délky, hmotnosti, přívěsu atd. - naplánujete svou cestu ještě efektivněji: do výpočtu trasy bude zahrnuta i výška mostů, šířka silnic a další dopravní omezení a nebezpečná místa. Správa USB médií Gracenote Správa USB médií s podporou databází a integrovanými funkcemi Gracenote je dokonalým řešením pro mobilní zábavu. S funkcemi Gracenote „More Like This“ (MLT) a „Mood“ si na USB médiu jedním kliknutím vytvoříte seznam skladeb ze své oblíbené hudební kolekce. Tyto playlisty se sestavují buď na základě skladby, kterou jste vybrali, nebo podle vaší aktuální nálady. Obraz parkovací kamery s volitelnými liniemi vzdálenosti K naviceiveru Z-E3726 lze také snadno připojit a přes dotykovou obrazovku pohodlně ovládat parkovací kameru. Kamera se automaticky aktivuje zařazením zpátečky. Bez ohledu na konkrétní model kamery si můžete zobrazit nastavitelné mřížky, které vám pomohou s odhadem vzdálenosti. Systém E>GO je stejně vhodný i k připojení couvacích kamer s vestavěným mikrofonem.

Navigace ZENEC NextGen Motor Home Součástí nového navigačního systému ZENEC NextGen je sada map 44 evropských zemí a prémiová databáze, obsahující přes 6 milionů bodů zájmu. Díky podrobným mapovým podkladům, 3D vykreslení terénu a orientačním bodům, TMC, automatickému zoomu, asistentu jízdy v jízdních pruzích a dalším režimům je E>GO dokonale vybaveným pomocníkem na cesty. Aktualizace map můžete po dobu jednoho roku od prvního použití zařízení stahovat zdarma z portálu Naviextras.

Databáze POI CampingSchaf Předinstalovaný balíček bodů zájmu CampingSchaf vám poskytne podrobné informace o kempech a zařízeních pro obytné vozy v různých koutech Evropy (v němčině). Obsahuje údaje ze všech evropských zemí: svou příští zastávku si tak můžete přímo po cestě vybrat z vice jak 20 000 kempů. Pestré předvolby DSP pro ideální poslech

O vyčištění zvuku se postará systém řízení reproduktorů DSP s parametrickým 11-pásmovým ekvalizérem a optimalizovanými předvolbami DSP pro akustiku v interiéru modelu FIAT Ducato. Zvuk můžete dále optimalizovat jemnou jednokanálovou synchronizací (4,2 nebo 5,1) po 1 cm nebo 0,1 ms. K jednoduchým úpravám zvuku slouží 3pásmový ekvalizér (basy/střed/výšky) pro jednotlivé dostupné zdroje zvuku. Tlačítko ovládání kamery CAM Snadné manévrování a parkování: kromě tlačítka ALT, jehož funkci lze nastavit v menu systému E>GO, najdete na čelním panelu naviceiveru Z-E3726 také tlačítko CAM, jímž můžete ručně ovládat systém parkovací kamery. Toto chytré řešení zvlášť oceníte právě při řízení obytného vozu - tlačítkem CAM zapnete kameru kdykoli, kdy ji právě potřebujete. Multituner s DAB+ Systém E>GO vám nabízí celou šíři programů nového standardu digitálního přenosu DAB+ (III. pásmo).

Optimální příjem rádia zajišťují dva FM/AM a dva DAB+ tunery, které se navzájem doplňují a podporují. Funkce dynamického vyhledávání na pozadí s podporou databáze neustále aktualizuje seznam dostupných stanic. Snadné ovládání rádia a čistý zvuk si vás jednoduše získají. Pátý RDS tuner zajišťuje příjem dopravních dat TMC. Špičkové Bluetooth od Parrotu Výkonnost systému Bluetooth od Parrotu podtrhují funkce rozšířeného vyhledávání kontaktů ze seznamu, snadno editovatelné menu oblíbených položek a další detaily. Speciální funkcí je integrovaná databáze. Při první synchronizaci s mobilním telefonem si E>GO uloží do paměti telefonní seznam. S vestavěnou pamětí lze synchronizovat tři mobilní telefony a z každého z nich až 1 000 kontaktů; současně lze používat dva smartphony. Podpora 24bitových FLAC audio souborů Systém E>GO využívá 24bitový D/A převodník, který zpracovává digitální FLAC audio data z USB média s rozlišením až 24 bitů a vzorkovací frekvencí 192 kHz: do budoucnosti nasměrovaná funkce, s níž si už dnes vychutnáte audio soubory v nejvyšším rozlišení a kvalitě dokonce i na cestách.

Z-E3726 podporuje téměř všechny běžné formáty zvuku a videa: MP3, FLAC, AAC (MP4A), M4A, WAV, WMA/WMA-PRO, AVI, MP4, H.264, MKV 1080p, MPEG2/TS, MPG, WMV a XVID. Kompatibilita s vozidly: FiatDucato III (250/251)2006 - 2011 FiatDucato III Euro 5 (250/251)2011 > CitroënJumper II (250/250D/250L)2006 > PeugeotBoxer II (250/251)2006 >

NzdmMDk2